Bornova Yeni Mezarlık 116/21. Sokak Bornova / İzmir

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

İzmir Mezar Yapım

İzmir Mezar İşleri,

Mezar yapımı ciddi ve manevi olarak son derece hassas bir konudur bunun farkındayız ve mezar yapımında sağladığımız uygun fiyat politikası ve kaliteli hizmet anlayışı ile yıllardır İzmir Mezar İşleri firması olarak sektörün lideri konumundayız. Deneyimli personel ve kullandığımız üst düzey kalitedeki ürünlerle müşterilerimizin memnuniyetini sağlamayı hedefliyor ve başarıyoruz. Sadece satış öncesinde değil satış sonrasında da bizden destek ve hizmet vermeye devam ediyoruz.

İzmir Mezar İşleri, sertifikalı ve işinde uzman olarak hizmet vermekteyiz.

İzmir Mezar İşleri

İzmir Mezar İşleri firması olarak mezar yapımı, mezar onarımı alanlarında sektöründe misyon, vizyon ve kalite politikası ile hareket ederek, İzmir merkez olmak üzere tüm Türkiye illeri ve İlçelerine hizmet vermekteyiz.

İzmir Mezar İşleri Firmamız;

  • Granit mezar modelleri
  • Mermer mezar modelleri
  • Mozaik mezar modelleri
  • Mezar baş taşı modelleri
  • Mezar aksesuar çeşitleri

Hizmetleri ile geniş bir ürün kataloğuna sahip olmakla birlikte, müşterilerine uygun mezar fiyatlarını sunarak, müşterilerini en doğru şekilde bilgilendirme ve yönlendirmesi ile sevdiklerinize ait kabristanların her türlü yapımı, onarımı, yenilenmesi deneyimli ve tecrübeli personelimiz ile özenle yapmaktayız.

İzmir Mezar İşlerinden, Mezar hizmetleri almak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

İzmir Mezar Whatsapp Bilgi Hattı